تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور با هیچ کار فرهنگی برابری نمی‌کند

جستجو

 

تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور با هیچ کار فرهنگی برابری نمی‌کند

پنجشنبه 10 فروردین 1391   07:37 ب.ظ

جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت امام رضا(ع):
تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور با هیچ کار فرهنگی برابری نمی‌کند

خبرگزاری فارس: جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت امام رضا(ع) گفت: فضایی که مردم در مناطق عملیاتی به آن دست پیدا می‌کنند با انجام هیچ گونه کار فرهنگی حاصل نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور با هیچ کار فرهنگی برابری نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، محمود مرادی اظهار کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور یکی از برنامه‌های راهبردی سپاه بوده و برای این امر کارهای کارشناسی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: نظرسنجی‌های مختلفی از شرکت‌کنندگان در این اردوها انجام شده است که افراد تاثیرگذاری این اردوها را عالی عنوان کرده‌اند.

جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت امام رضا(ع) تصریح کرد: با توجه به حضور گسترده مردم و اقشار مختلف در این نواحی نیاز است که غنای برنامه‌های فرهنگی و فکری بیشتر شود  چرا که برنامه اردوهای راهیان نور شبیه هیچ برنامه‌ای نیست و تاثیرگذاری ویژه‌ای دارد.

وی افزود: افرادی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده و از واقعیت‌ها و فضای معنوی آن بی‌خبر هستند و اطلاعاتی ندارند با حضور در مناطق عملیاتی با این فضا آشنا می‌شوند و از نظر روحی و معنوی خود را به رزمندگان نزدیک می‌سازند.

مرادی با بیان اینکه فضایی که مردم در مناطق عملیاتی به آن دست پیدا می‌کنند با انجام هیچ گونه کار فرهنگی حاصل نمی‌شود، گفت: فضای ترسیم شده در دوران جنگ و جبهه‌ها و روحیات رزمندگان در هیچ کتابی به خوبی ترسیم نشده است و حضور فیزیکی در یادمان‌ها تاثیر بالایی دارد که باید تقویت شود.

جانشین فرماندهی ناحیه بسیج مقاومت امام رضا(ع) گفت: اردوهای راهیان نور ایده‌آل ترین کار فرهنگی است که فواید بسیاری دارد.

انتهای پیام/س30


نوشته شده توسط : ramin h