تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اعضای کاروان الی بیت المقدس همچنان بر روی کشتی در اسکله بیروت هستند

جستجو

 

اعضای کاروان الی بیت المقدس همچنان بر روی کشتی در اسکله بیروت هستند

پنجشنبه 10 فروردین 1391   07:36 ب.ظ

پس از 24 ساعت ورود به لبنان
اعضای کاروان الی بیت المقدس همچنان بر روی کشتی در اسکله بیروت هستند

خبرگزاری فارس: برخی اعضای کاروان جهانی الی بیت المقدس که صبح روز گذشته(چهارشنبه) وارد بیروت شده، همچنان بر روی کشتی در اسکله بیروت هستند.

خبرگزاری فارس: اعضای کاروان الی بیت المقدس همچنان بر روی کشتی در اسکله بیروت هستند

به گزارش خبرنگار فارس در کاروان جهانی الی بیت المقدس، اعضای شاخه آسیایی این کاروان ساعت 9:30 دقیقه صبح چهارشنبه به وقت محلی وارد اسکله بیروت شد.

بنابر این گزارش، هر چند از لحظات اول ورود کشتی به بندر گفته می شد که کمتر از چند ساعت اعضای کاروان از بندر ترخیص خواهند شد این مسئله تا شب هنگام به طول انجامید.

این در حالی بود که اعضای کاروان آسیایی به دلیل کارشکنی های ترکیه و همچنین اوضاع جوی نزدیک به 20 ساعت در بندر «تاشوجو» ترکیه بودند و سپس از ساعت 1 بامداد به وقت محلی که وارد کشتی «فرگون» شدند تا 9:30 دقیقه صبح که به بیروت رسید را بر روی آبهای مواج مدیترانه سپری کرد.

شاخه آسیایی کاروان جهانی الی بیت المقدس اما در حالی بیش از 12 ساعت در اسکله بیروت توقیف شده بودند که آب و غذای قطع شده بود و ارتش لبنان که مسئولیت اسکله بیروت را بر عهده داشت از ارائه غذا و آب به کاروان جلوگیری کرد.

این وضعیت تا آنجا ادامه پیدا کرد که اعضای کاروان که تماس های آنها به جایی نرسیده بود با شعارهای ضد اسرائیلی بر روی عرشه کشتی اعتراض خود به رفتار ارتش لبنان را اعلام کردند.

بنابر گزارش خبرنگار فارس در کاروان جهانی الی بیت المقدس، نهایتا اعضای شاخه آسیایی کاروان به جز اعضای هند و فیلیپینی توانستند از کشتی خارج و به محل اسکان بروند.

آخرین اخبار رسیده به خبرنگار فارس حاکی از آن است که اعضای هندی و فیلیپینی کاروان همچنان و پس از 24 ساعت در کشتی به سر می برند.

انتهای پیام/س


نوشته شده توسط : ramin h