تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - فعالیت شبانه‌روزی 34 مرکز بهداشتی صنعت نفت بوشهر

جستجو

 

فعالیت شبانه‌روزی 34 مرکز بهداشتی صنعت نفت بوشهر

دوشنبه 7 فروردین 1391   03:50 ب.ظ

در تعطیلات نوروزی انجام شد؛
فعالیت شبانه‌روزی 34 مرکز بهداشتی صنعت نفت بوشهر

خبرگزاری فارس: رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر از فعالیت شبانه‌روزی 34 مرکز بهداشتی صنعت نفت بوشهر در ایام تعطیلات خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت شبانه‌روزی 34 مرکز بهداشتی صنعت نفت بوشهر

مهرداد حسین‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جم اظهار داشت: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در سال جدید در تمام ایام تعطیلات و در تمام ساعات شبانه‌روز در امر خدمات‌رسانی به مهمانان نوروزی اهتمام داشته است.

وی افزود: در ایام نوروز در 34 مرکز و درمانگاه تخصصی خدمات شبانه‌روزی به مسافران و گردشگران ارائه شده و رضایت خاطر همه مراجعه‌کنندگان را فراهم کرده‌ایم.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر خاطرنشان کرد: بیمارستان توحید جم و کلینیک تخصصی این بیمارستان از مجهزترین مراکز درمانی کشور است که در ایام تعطیلات به طور شبانه‌روزی به مهمانان نوروزی و مردم بومی و همچنین به کارکنان نعت نفت خدمات‌رسانی داشته است.

حسین‌زاده تصریح کرد: بیمارستان توحید به عنوان مرکز درمانی اصلی این بهداری دارای بخش‌های تخصصی قلب و عروق، داخلی، اطفال، جراحی، زنان، ارتوپدی، پوست، چشم، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی، روانپزشکی، ارولوژی و طب ورزشی و بخش تشخیصی (اندوسکوپی ، برونکوسکوپی ، اکوکاردیوگرافی ، تست ورزش ، سونوگرافی و ...)، بخش‌های بستری ، اتاق‌عمل ، بخش CCU ، زایشگاه و فیزیوتراپی است و حجم و کیفیت خدمات در این بیمارستان فوق‌العاده است.

وی اذعان داشت: کیفیت‌بخشی به خدمات بهداشتی و درمانی و تکریم ارباب رجوع مهم‌ترین اولویت این سازمان بوده و انتظار داریم بتوانیم در انجام وظایف محوله موفق شویم.

حسین‌زاده یادآور شد: تجهیز و توسعه مراکز بهداشتی درمانی صنعت نفت بوشهر در دستور کار این سازمان قرار دارد و برای رضایت‌مندی مراجعه‌کنندگان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : ramin h