تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - آیین سالگرد شهید شامحمدی برپا شد

جستجو

 

آیین سالگرد شهید شامحمدی برپا شد

دوشنبه 7 فروردین 1391   04:50 ب.ظ

سفر به سرزمین ملائک-19
آیین سالگرد شهید شامحمدی برپا شد

خبرگزاری فارس: مراسم سالگرد شهید رمضا‏ن‏علی شامحمدی در یادمان فتح‏المبین برگزار شد.

خبرگزاری فارس: آیین سالگرد شهید شامحمدی برپا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، ظهر امروز همزمان با سالگرد شهادت رمضان‏علی شامحمدی در عملیات غرورآفرین فتح‏المبین، مادر این شهید والامقام به همراه زائران کاروان اعزامی از میامی در این یادمان حضور یافتند و یاد و خاطره آن شهید والامقام و تمامی شهیدان عملیات فتح‏المبین را گرامی داشتند.

مادر شهید شامحمدی در جمع زائران به خصایص اخلاقی و رفتاری فرزند شهیدش اشاره کرد و گفت: شهادت فرزندم مایه افتخار من است و امسال در سالگرد شهادتش آمده‏ام تا از نزدیک محل پر کشیدن فرزندم را ببینم، اینجا مکانی است که خون سرخ فرزندم بر زمین ریخت و رمضان‏علی به آرزویش رسید.

وی در ادامه افزود: جای جای این مکان مقدس بوی عطر فرزندم را می‏دهد و من با دیدن سنگرها و معبرها او را با تمام وجودم لمس می‏کنم.

مادر شهید شامحمدی با بیان اینکه من آمده‏ام تا با حضورم مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‏ها خصوصا آمریکا و اسرائیل بکوبم، افزود: با حضور در راهیان نور به دشمنان می‏فهمانم که همچنان ایستاده‏ایم و از مواضع خود در برابر تهدیدها و تحریم‏ها حتی برای لحظه‏ای کوتاه نخواهیم آمد.  

وی در پایان به آخرین وصیت فرزندش اشاره کرد و گفت: فرزندم برای حفظ اسلام و انقلاب پا به عرصه نبرد گذاشت و همواره ما را به پیروی از امام و  ولایت فقیه سفارش می‏کرد.

انتهای پیام/آ30


نوشته شده توسط : ramin h