تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - پلمب 7 واحد پذیرایی در استان سمنان

جستجو

 

پلمب 7 واحد پذیرایی در استان سمنان

دوشنبه 7 فروردین 1391   03:50 ب.ظ

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی سمنان خبر داد
پلمب 7 واحد پذیرایی در استان سمنان

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان سمنان از پلمب و تعطیلی هفت واحد پذیرایی در استان سمنان خبر داد.

خبرگزاری فارس: پلمب 7 واحد پذیرایی در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، حمید یزدانی امروز گفت: با توجه به نظارت و بازدید مستمر ناظران ستاد تسهیلات سفرهای استان سمنان، سه واحد توسط ناظران اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان و چهار واحد نیز با همکاری ناظران تعزیرات، بهداشت و میراث فرهنگی تعطیل شد.

وی افزود: این واحدهای پذیرایی به دلیل تخلفاتی از جمله کیفیت نامطلوب، نداشتن پروانه بهره‏برداری، فروش مواد غذایی بدون رعایت نرخنامه مصوب، ارائه خدمات نامناسب و رعایت نکردن موارد بهداشتی و نظافتی تعطیل شدند.

یزدانی با بیان اینکه 189 ناظر با ستاد دائمی تسهیلات سفر در استان سمنان همکاری دارند، گفت: از این تعداد، 20 ناظر بر تاسیسات و موسسات گردشگری نظارت می‏کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با اشاره به اینکه از ابتدای فعالیت ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از بیست و پنجم اسفند ماه سال گذشته تاکنون بیش از 300 مورد بازدید از تاسیسات گردشگری استان سمنان انجام شده است، افزود: این نظارت‏ها منجر به صدور 19 مورد تذکر، 11 مورد اخطار کتبی، هفت فقره تعطیل و تعلیق و سه فقره تشویق شده است.

انتهای پیام/آ30


نوشته شده توسط : ramin h