تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اعزام 26 هزار زنجانی به مناطق جنگی جنوب

جستجو

 

اعزام 26 هزار زنجانی به مناطق جنگی جنوب

دوشنبه 7 فروردین 1391   04:50 ب.ظ

مسئول راهیان نور استان زنجان خبر داد
اعزام 26 هزار زنجانی به مناطق جنگی جنوب

خبرگزاری فارس: مسئول راهیان نور استان زنجان از اعزام 26 هزار زنجانی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در سال گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: اعزام 26 هزار زنجانی به مناطق جنگی جنوب

یحیی افشار امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر و از دیروز کاروان‌های راهیان نور شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و ماهنشان در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور دارند.

وی با بیان اینکه 10 اتوبوس با ظرفیت 50 نفر در هر اتوبوس در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور دارند، تصریح کرد: هشت اتوبوس از بسیج محلات، یک اتوبوس از بسیج ادارات و کارمندی و یک اتوبوس از بسیج کارگری شهرستان ابهر در حال حاضر در مشهد شهدا حاضر هستند.

مسئول راهیان نور استان زنجان با اشاره به اینکه چهار اتوبوس از بسیج محلات، خانواده‌های کارکنان سپاه خدابنده از شهرستان خدابنده در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور دارند، تصریح کرد: شش اتوبوس از بسیج محلات نیز تا نهم فروردین ماه سال جاری در این مناطق از یادمان شهدا بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه آخرین کاروان راهیان نور استان زنجان از نهم فروردین ماه سال جاری از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازدید می‌کنند، افزود: 10 اتوبوس از شهرستان ابهر در قالب بسیج محلات، بسیج مهندسی، کارکنان سپاه ابهر و بسیج طلاب در این ایام از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

افشار از اعزام زائران در قالب چهار اتوبوس از شهرستان خدابنده از نهم فروردین ماه سال جاری خبر داد و یادآور شد: این کاروان‌ها در قالب بسیج ادارات، کارگری، مهندسی و طلاب از یادمان‌های شهدا در این مناطق بازدید می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه پنج اتوبوس نیز در این ایام از شهرستان ماهنشان به این مناطق اعزام می‌شوند، افزود: این کاروان‌ها از بسیج محلات هستند.

مسئول راهیان نور استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 8 هزار و 150 نفر از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس از استان زنجان بازدید کرده‌اند، افزود: در کل 10 هزار و 500 زنجانی در مشهد شهدا و کربلای ایران حضور می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته برنامه‌ریزی‌های لازم برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس انجام شد، افزود: در مجموع 26 هزار نفر از این مناطق بازدید کردند.

افشار از ادامه برنامه‌های راهیان نور در سال جاری خبر داد و گفت: این کاروان‌ها با توجه به برنامه‌های استان در سال جاری نیز در قالب دانش‌آموزی، دانشجویی و محلات به مشهد شهدا اعزام می‌شوند.

وی یکی از اهداف برنامه کاروان‌های راهیان نور را آشنایی نسل جوان و اقشار مختلف مردم با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: اقشار مختلف به ویژه جوانان با حضور در این مناطق با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.

انتهای پیام/آ20


نوشته شده توسط : ramin h