تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان

جستجو

 

آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان

پنجشنبه 3 فروردین 1391   10:24 ب.ظ

سیدی خبر داد
آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان

خبرگزاری فارس: مسئول دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان قم از آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم خبر داد.

خبرگزاری فارس: آغاز عملیات اجرایی چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان

سید مهدی سیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: مجموعه ورزشی شهید حیدریان با توجه به جایگاه مکانی و همچنین وسعت و گنجایش بسیار بالایی که دارد، در حال حاضر در موقعیتی ویژه در شهر مقدس قم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بسیاری از مراجعات مردم ورزش دوست قم برای گذراندن لحظاتی از وقت خود به امر ورزش در این مجموعه ورزشی صورت می‌گیرد و به همین خاطر اداره کل ورزش و جوانان با جدیت پیگیر تجهیز این مجموعه ورزشی است.

سیدی تصریح کرد: در حال حاضر مهمترین نیاز این مجموعه بزرگ و سرمایه مهم روزش قم، تجهیز مجموعه به پیست تارتان استاندارد و زمین چمن مصنوعی است که در یکی از مهمترین برنامه‌های عمرانی سال 1391 این اقدام اجرایی خواهد شد.

وی عنوان داشت: به همین خاطر با حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان، همکاری استانداری قم و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از نیمه دوم فروردین‌ماه سال 1391 عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم آغاز خواهد شد.

سیدی ادامه داد: برای این طرح بزرگ ورزشی اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان مصوب شده و پیش‌بینی ما این است که زمین چمن مصنوعی و پیست تارتان مجموعه حیدریان تا هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

مسئول دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: این مجموعه در حال حاضر با در اختیار داشتن زورخانه شهید فهمیده به‌عنوان خانه ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای، زمین‌های مجهز تنیس، سالن چند منظوره حیدریان، سالن شهید رضائیان، تالار بدمینتون فرهمند موحد، سالن وزنه‌برداری شهید رواقی، خوابگاه و همچنین دفاتر هیئت‌های ورزشی، یکی از مهمترین مجموعه‌های ورزشی قم به شمار می‌رود که با بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی و پیست تارتان پذیرای جمعیت بیشتری از علاقه‌مندان به ورزش خواهد بود.

سیدی در ادامه به توفیقات ورزش قم در بخش عمرانی در سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: در سال 1390 موفق شدیم در مناسبت‌های مهم این سال طرح‌های ورزشی متعددی را در نقاط مختلف شهر و استان قم به بهره‌برداری رسانده و در اختیار مردم و شهروندان ورزش دوست قم قرار دهیم.

وی اضافه کرد: بهره‌برداری از پیست تیروکمان، زمین روباز ورزشی روستای صرم و سالن اختصاصی اسکواش در مجموعه ورزشی هفتم تیر در خرداد‌ماه امسال صورت گرفت، ضمن اینکه در دهه فجر نیز یکی از مهمترین مصوبات سفر هیئت دولت به استان قم یعنی سالن چند منظوره و استخر بوستان نرگس در بلوار صدوق قم مورد بهره‌برداری قرار گرفت و به ورزش بانوان اختصاص یافت.

انتهای پیام/ح20/د1000


نوشته شده توسط : ramin h