تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - به‌کارگیری دوربین‌های نظارتی در درون شهرهای کردستان

جستجو

 

به‌کارگیری دوربین‌های نظارتی در درون شهرهای کردستان

پنجشنبه 3 فروردین 1391   09:24 ب.ظ

رئیس پلیس راهور کردستان اعلام کرد
به‌کارگیری دوربین‌های نظارتی در درون شهرهای کردستان

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: به منظور جلوگیری از تخلفات رانندگی خطرناک در تعطیلات نوروز امسال معابر درون شهرهای استان به دوربین‌های نظارتی مجهز شدند.

خبرگزاری فارس: به‌کارگیری دوربین‌های نظارتی در درون شهرهای کردستان

عارف قادرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به اقدامات راهنمایی و رانندگی استان در تعطیلات نوروز امسال، اظهار کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و امنیت کامل در این ایام با هماهنگی ادارات و شهرداری‌های استان و سایر دستگاه‌ها شرایطی مناسب برای مسافران نوروزی فراهم شده است.

وی از بکارگیری 120 پلیس‌یار جوان با همکاری جمعیت هلال احمر استان و استانداری کردستان در طول ایام تعطیلات نوروز امسال خبر داد و بیان کرد: توزیع گسترده بروشور و بنر در سطح معابر شهری و خط کشی معابر درون شهری در برخی از شهرها از جمله اقدامات راهنمایی و رانندگی استان در تعطیلات نوروز امسال بوده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان در ادامه به اسکان متمرکز مسافران نوروزی با هماهنگی شهرداری سنندج در پارک ملت اشاره کرد و گفت: در طول چند روز گذشته و آغاز تعطیلات نوروزی، حادثه قابل ملاحظه‌ای در معابر درون شهری استان رخ نداده است.

قادرزاده با اشاره به اینکه طرح همیاران پلیس موفق‌ترین طرح اجرایی در مدارس کشور بوده است، تصریح کرد: همیاران پلیس در کاهش آمار تصادفات جاده‌ای در کردستان نقش مهمی داشته‌اند.

وی در ادامه سرعت غیرمجاز را بیشترین عامل موثر در تصادفات عنوان کرد و از رانندگان و مسافران نوروزی خواست که با سرعت مطمئنه در معابر شهری حرکت کنند و در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی برای چند لحظه در مکانی توقف کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان در پایان از مردم استان و رانندگانی که قصد مسافرت را دارند خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه همیاران پلیس که نمایندگان پلیس در خانواده‌ها هستند به صورت جدی عمل کنند.

انتهای پیام/ح20


نوشته شده توسط : ramin h