تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره

جستجو

 

تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره

سه شنبه 1 فروردین 1391   10:10 ق.ظ

رئیس اداره آموزش و پرورش شبانکاره خبر داد
تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آموزش و پرورش شبانکاره از تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره خبر داد.

خبرگزاری فارس: تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره

مرتضی دریاییان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفر شبانکاره در اسفند ماه گذشته چند نشست مهم به منظور برنامه‌ریزی لازم و مناسب برای ارائه خدمات بهینه به مهمانان نوروزی برگزار و تمهیدات لازم را برای مسافران نوروزی اندیشید.

وی افزود: شبانکاره از مناطق خوش آب و هوا و سرسبز استان بوشهر است و در ایام نوروز مهمانان از مناطق مختلف کشور به این منطقه مسافرت می‌کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شبانکاره خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای تامین سلامت و امنیت مهمانان صورت گرفته و شبکه بهداشت دشتستان و مرکز بهداشت شبانکاره در امر خدمات بهداشتی و درمانی فعالیت می‌کنند و نیروی انتظامی نیز برای تامین امنیت مهمانان فعال است.

دریاییان تصریح کرد: آموزش و پرورش نیز در راستای اسکان و پذیرایی از مهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی تلاش کرده و انتظار داریم رضایت خاطر مهمانان فراهم شود.

وی از تجهیز 52 کلاس برای اسکان مهمانان نوروزی در شبانکاره خبر داد و گفت: اداره آموزش و پرورش منطقه شبانکاره برای استقبال از مهمانان فرهنگی در ایام نوروز در آمادگی کامل به سر می‌برد و این اداره با تجهیز هفت آموزشگاه و 52 کلاس آماده پذیرایی از مهمانان فرهنگی است.

این مسئول بیان کرد: ستاد اسکان از روز پنج شنبه هفته گذشته در اداره آموزش و پرورش شبانکاره مستقر و آماده پذیرش مهمانان است.

 رئیس اداره آموزش و پرورش شبانکاره اذعان داشت: از مسئولین ادارات و نهادهای بخش انتظار داریم نهایت همکاری را به منظور استقبال از مهمانان نوروزی با آموزش و پرورش داشته باشند.

انتهای پیام/ک20


نوشته شده توسط : ramin h