تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اصلاح شبکه برق 19 روستای شهرستان دنا

جستجو

 

اصلاح شبکه برق 19 روستای شهرستان دنا

سه شنبه 1 فروردین 1391   10:09 ق.ظ

با هزینه 150 میلیون تومانی انجام شد
اصلاح شبکه برق 19 روستای شهرستان دنا

خبرگزاری فارس: مدیر برق شهرستان دنا از اصلاح شبکه برق 19 روستای این شهرستان با هزینه 150 میلیون تومانی خبر داد.

خبرگزاری فارس: اصلاح شبکه برق 19 روستای شهرستان دنا

فضل‌الله صیادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سی‌سخت اظهار کرد: خدمت‌رسانی در نظام جمهوری اسلامی‌ یک وظیفه و افتخاری است والا که باید قدر موقعیت‌ها را در خدمت‌رسانی به مردم بدانیم.

وی در این خصوص تصریح کرد: اگر امروزه موفقیت‌ها و خدمت‌رسانی‌‌های مختلف در کشور صورت می‌گیرد همگی به برکت خون شهدای انقلاب ‌بوده و این انقلاب در راستای رسیدن به اهداف خود راهی جز خدمت صادقانه به مردم ندارد.

مدیر اداره برق شهرستان دنا درباره اقدامات صورت گرفته اخیر این دستگاه در این شهرستان عنوان کرد: به منظور پایداری ولتاژ و جلوگیری از سرقت شبکه و همچنین اصلاح شبکه‌های فرسوده، تعویض شبکه‌های برقی 19 روستا در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: با اطلاع‌رسانی به موقع به مردم و پیگیری‌های لازم این کار صورت گرفت و امیدواریم با همت دولت خدمتگزار بتوانیم مشکلات برق تمام روستاها را برطرف کنیم.

صیادی در خصوص اعتبار این طرح مهم اظهار کرد: این طرح مهم با اعتباری بالغ بر یک 150 میلیون تومان و برای تعویض شبکه 32 هزار متری صورت گرفته است.

وی در خصوص روستاهای تحت پوشش این طرح عنوان کرد: روستاهای دارشاهی، اسلام‌آباد، تمنک، سرتنگ ‌توت‌نده و نده تعویض گردیده و روستاهای جاتو، بی‌بی ‌زهرا خاتون، کرمی، خمینی‌آباد، معصوم‌آباد، کریک، ده‌کهنه، حمیدآباد و روستاهای پاتاوه نیز آماده واگذاری می‌باشد.

این مسئول خدمت‌رسانی برق در شهرستان دنا افزود: پروژه‌های توسعه برق شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال، اصلاح و بهینه‌سازی و همچنین کاهش تلفات با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/ک20


نوشته شده توسط : ramin h