تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - قهرمانی در لیگ والیبال نتیجه تحمل سختی‌ها بود

جستجو

 

قهرمانی در لیگ والیبال نتیجه تحمل سختی‌ها بود

سه شنبه 1 فروردین 1391   09:09 ق.ظ

بازیکن ملی‌پوش کاله مازندران:
قهرمانی در لیگ والیبال نتیجه تحمل سختی‌ها بود

خبرگزاری فارس: بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال کاله مازندران گفت: قهرمانی کاله در لیگ برتر نتیجه تحمل سختی‌های بازیکنان در فشردگی لیگ بود و بازیکنان و عوامل باشگاه کاله سنگ تمام گذاشتند.

خبرگزاری فارس: قهرمانی در لیگ والیبال نتیجه تحمل سختی‌ها بود

فرهاد نظری‌افشار پس از قهرمانی کاله مازندران در لیگ برتر والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل ابراز داشت: لیگ فشرده و نزدیکی را در سال 90 پشت سر گذاشتیم که تا آخرین روز آن تکلیف قهرمان مشخص نبود.

وی با اعلام اینکه این دوره از لیگ برتر از 27 مهر ماه سال 1390 آغاز و تا آخرین روز این سال یعنی 29 اسفند ادامه داشت افزود: در پایان با توجه به برگزاری 192 بازی در مجموع لیگ برتر امسال توانستیم سرآمد بقیه تیم‌ها باشیم و در لیگ برتر والیبال کشورمان با قهرمانی رکورد جدیدی را از خود برجای بگذاریم.

نظری‌افشار با تاکید بر اینکه بازیکنان زحمات زیادی در هر مسابقه کشیدند تصریح کرد: با توجه به برگزاری دو دیدار در هر هفته مجبور بودیم استراحت کمی داشته باشیم و حتی در برخی از بازی‌ها نیز وقت برای تمرین نداشتیم.

وی با اعلام اینکه با توجه به قرار داشتن مازندران در شمال کشور مسافت زیاد مسیر برگزاری بازی‌ها بازیکنان را خسته کرده بود گفت: در پایان این خستگی‌ها طعم شیرین قهرمانی همه سختی‌ها را راحت کرد.

بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه نمی‌توان حتی یک لحظه از حمایت‌های بی‌امان تماشاگران و والیبال‌دوستان آملی غافل بود، بیان داشت: آنها برای تیم خود زحمت کشیدند و در ما انگیزه‌های زیادی ایجاد می‌کردند و ما این هواداران را خیلی دوست داشته و با اکثر آنها ارتباط صمیمانه‌ای دارم.

انتهای پیام/ک30


نوشته شده توسط : ramin h