تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - دانشجوی برتر یزدی تندیس افتخار خود را به فرزند شهید احمدی روشن اهدا کرد

جستجو

 

دانشجوی برتر یزدی تندیس افتخار خود را به فرزند شهید احمدی روشن اهدا کرد

شنبه 27 اسفند 1390   11:17 ب.ظ

دانشجوی برتر یزدی تندیس افتخار خود را به فرزند شهید احمدی روشن اهدا کرد

خبرگزاری فارس: دانشجوی برتر استان یزد تندیس افتخار خود را در مراسم جشن افتخار سال 90، به فرزند شهید احمدی روشن اهدا کرد.

خبرگزاری فارس: دانشجوی برتر یزدی تندیس افتخار خود را به فرزند شهید احمدی روشن اهدا کرد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، سعیده عطائی دانش‌آموز حائز رتبه برتر کنکور سراسری 90، تندیس افتخار خود را به فرزند شهید احمدی روشن تقدیم کرد.

عطائی که دارنده رتبه 3 منطقه‌ای در کنکور سال 90 است و هم‌اکنون در رشته حقوق تحصیل می‌کند، پس از دریافت تندیس افتخار، آن را به مادرشهید احمدی روشن تقدیم کرد تا به فرزند آن شهید اهدا کند.

وی در این مراسم در سخنان کوتاهی با اشاره به انگیزه اهدای تندیس خود به فرزند شهید احمدی روشن گفت: شهید احمدی روشن تلاشگر واقعی عرصه علم و خدمت بود و موجبات عصبانیت و ذلت دشمن را فراهم کرده بود و بر ماست که بر تداوم راه این شهید والامقام تلاش کنیم.

مادر شهید احمدی روشن نیز در مراسم جشن افتخار که به مناسبت هجدهمین سال صدرنشینی دانش‌آموزان استان یزد در کنکور سراسری برگزار شد، از اهدای جایزه‌ای برای نفر برتر کنکور سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با عنوان جایزه "شهید احمدی روشن" خبر داد.

صدیقه سالاریان، برتری دانش‌آموزان استان یزد در کنکور سراسری برای هیجدهمین سال را ستود و خطاب به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری 90 در استان یزد گفت: از این پس، خانواده شهید احمدی روشن به نفر برتر استان یزد در کنکور سراسری مبلغ 10 میلیون ریال جایزه اهدا می‌کند.

مادر شهید احمدی روشن به ذکر ویژگی‌های شهید والامقام هسته‌ای ایران پرداخت و به نقل از یکی از دوستان شهید اظهار داشت: مصطفی همه ساله در پایان سال و درنزدیکی نوروز بخشی از مال خود را برای آزادی زندانیان نیازمند هزینه می‌کرد.

وی از نیکوکاران و مردم خیر یزد دعوت کرد در آستانه سال نو به این سنت حسنه بپردازند تا پدران و مادران دربند را که به علت عدم توانائی درپرداخت دیه از خانواده خود دور هستند به آغوش خانواده برگردانند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مادر شهید احمدی روشن از اهالی استان دارالعباده و دارالعلم یزد است.

انتهای پیام/

 


نوشته شده توسط : ramin h