تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - 2500 پلیس‌یار جوان در تویسرکان آموزش داده شدند

جستجو

 

2500 پلیس‌یار جوان در تویسرکان آموزش داده شدند

یکشنبه 28 اسفند 1390   12:17 ق.ظ

رئیس پلیس راهور تویسرکان:
2500 پلیس‌یار جوان در تویسرکان آموزش داده شدند

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور تویسرکان گفت: پلیس راهور تویسرکان 2500 دانش آموز مقطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی را در سال جاری به عنوان همیار پلیس آموزش داده است.

خبرگزاری فارس: 2500 پلیس‌یار جوان در تویسرکان آموزش داده شدند

محمد کریمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تویسرکان، با اشاره به اینکه طرح نوروزی پلیس راهور از 25 اسفند ماه سال جاری در تویسرکان آغاز و تا 15 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: طرح مذکور در سطح شهرستان با هدف ایجاد امنیت تردد مسافران انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بر اساس ابلاغیه صادره از سوی راهور ناجا ماموران پلیس راهور با تخلفات حادثه ساز به طور جدی و بدون اغماض برخورد می‌کنند تصریح کرد: پلیس راهور در این ایام خودروهایی که تخلفات حادثه ساز داشته باشند به ویژه در هنگام انجام دو تخلف همزمان به مدت 72 ساعت در پارکینگ متوقف خواهند شد.

کریمی خاطرنشان کرد: در این ایام با رانندگان متخلف به ویژه با رانندگان مخاطره آمیز برخورد قاطع خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور تویسرکان با اشاره به آماده باش کامل پلیس راهنمایی رانندگی تویسرکان تأکید کرد: پلیس راهنمایی رانندگی شهرستان در راستای تأمین امنیت مردم و مسافران نوروزی به طور شبانه‌روز آماده ارائه خدمات  است.

وی با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال مأموران راهور از ساعات اولیه صبح با روان‌سازی ترددهای داخل شهر ترافیک را کنترل می‌کنند خاطرنشان کرد: از 26 اسفند سال جاری پلیس راهنمایی رانندگی با همکاری شهرداری در راستای تسهیل تردد در مسیرهای اصلی دارای اوج ترافیک اقدامات لازم را تاکنون اجرایی کرده است.

کریمی به برپایی گشت‌های مختلف خودروی، موتوری و پیاده در تعطیلات نوروزی اشاره کرد و افزود: مأموران راهور با استقرار در میادین ورودی و نقاط پرتردد و حادثه‌خیز شهر زمینه انجام کارهای روزمره را برای مردم فراهم و با رصد مشکلات و مسائل آنها را رفع می‌کنند. 

وی تاکید کرد: از تمام مسافران نوروزی تقاضا داریم با مجهز کردن خودرو و وسایل نقلیه خود به تجهیزات و امکانات ضروری و آگاهی کامل از شرایط و وضعیت جوی اقدام به سفر کنند.

رئیس پلیس راهور تویسرکان در بخش دیگری از سخنان خود از صدور 2  هزار و 500 کارت همیار پلیس در مدارس شهرستان خبر داد و یادآور شد: پلیس راهور شهرستان در راستای ترویج و نهادینه‌سازی قانون راهنمایی رانندگی در پیکره جامعه در سال 91 با آموزش 2 هزار و 500 دانش آموز در مقطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی به عنوان پلیس یاران جوان اقدام کرده است.

وی در پایان اظهار داشت: در آیین چهارشنبه سوری با انجام طرح‌های ترافیکی پیش بینی شده مشکلی که منجر به مسدود شدن مسیرهای تردد و ایجاد ترافیک شود در شهرستان رخ نداده است.

انتهای پیام/ی20


نوشته شده توسط : ramin h