تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - فرهنگیان در مدت اقامت در مراکز اسکان نوروزی بیمه حوادث می‌شوند

جستجو

 

فرهنگیان در مدت اقامت در مراکز اسکان نوروزی بیمه حوادث می‌شوند

شنبه 27 اسفند 1390   11:16 ب.ظ

معاون مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
فرهنگیان در مدت اقامت در مراکز اسکان نوروزی بیمه حوادث می‌شوند

خبرگزاری فارس: معاون مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان و بستگان درجه یک آنان در مدت اقامت در مراکز اسکان نوروزی در سراسر کشور بیمه حوادث می‌شوند.

خبرگزاری فارس: فرهنگیان در مدت اقامت در مراکز اسکان نوروزی بیمه حوادث می‌شوند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، ابوالفضل اسفندی، معاون مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: به استان‌ها اعلام شده است که 28 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی که فرهنگیان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش اسکان داده می‌شوند، بیمه شوند.

وی گفت: چون در مدت کوتاه تعطیلات نوروزی نمی‌توان افراد را به نام آنان بیمه کرد، هر استان به شکل مستقل میهمانان خود را به شکل شناور بیمه می‌کند تا اگر سوانحی پیش آمد، میهمانان زیر پوشش بیمه باشند و خسارت دریافت کنند.

اسفندی افزود: به طور معمول، بابت افراد متوفی که زیر پوشش بیمه حوادث قرار دارند، وجهی تا سقف دیه کامل پرداخت می‌شود و افرادی که دچار مصدومیت شوند، طبق ارزیابی کارشناسان، مشمول بهره مندی از بیمه قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: پرداخت حق بیمه مسافران نوروزی، متمرکز نیست و هر یک از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها از منابع مالی مربوط به درآمدهای استانی خود در این باره اقدام می‌کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسفندی اضافه کرد: فرهنگیان و بستگان آنان از زمانی که در اقامتگاه‌های نوروزی مستقر شده و تا وقتی از آن خارج شوند، مشمول بهره‌مندی از بیمه حوادث می‌شوند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : ramin h