تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - کالاهای اساسی مردم به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده است

جستجو

 

کالاهای اساسی مردم به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده است

یکشنبه 28 اسفند 1390   12:16 ق.ظ

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
کالاهای اساسی مردم به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده است

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به اندازه کافی ذخیره‌سازی و در شبکه توزیع قرار دارد.

خبرگزاری فارس: کالاهای اساسی مردم به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده است

محمدمهدی فرشچی موحد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار و از ابتدای طرح تنظیم بازار نوروز 91 این سازمان تاکنون 150 تن گوشت گوساله منجمد وارداتی از قرار هر کیلو 9 هزار و 200 تومان، 700 تن مرغ منجمد داخلی را به ترتیب از قرار هر کیلو 3 هزار و 50 تومان در سطح  استان توزیع شد.

وی ادامه داد: 600 تن برنج شامل 100 تن برنج هندی و 500 تن برنج تایلندی به ترتیب به قیمت 2 هزار و 100 تومان و 830 تومان در طی این مدت توزیع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارن همدان در خصوص میزان توزیع شکر نیز ابراز داشت: 750 تن شکر به قیمت یک هزار و 350 تومان نیز از ابتدای طرح تا کنون در بازار توزیع شده است.

وی افزود: اقلام مهم مصرفی خانوارها به حد وفور در بازار وجود دارد و مردم هیچ نگرانی از توزیع اقلام مایحتاج خود نداشته باشند.

فرشچی‌موحد ادامه داد: برای رفاه حال شهروندان لیست از واحدهای صنفی کشیک نوروزی تهیه شده که این واحدها در ایام نوروز و با همکاری اتحادیه مربوطه اقدام به ارائه خدمات خواهند کرد.

وی در پایان سخنانش گفت: بیش از 500 واحد صنفی در قالب هشت اتحادیه شامل تعمیرکاران اتومبیل، گلگیر فلزتراش و ماشین ساز، رادیوتورسازان، باتری‌ساز و باتری فروش همچنین نانوایان، قنادان، چلوکبابی و تالار پذیرایی، ساندویچ و بستنی فروشان در این زمینه اعلام همکاری کرده‌اند.

انتهای پیام/ی20

 


نوشته شده توسط : ramin h