تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اعلام تدابیر ترافیکی پلیس راه آذربایجان‌شرقی در تعطیلات نوروزی

جستجو

 

اعلام تدابیر ترافیکی پلیس راه آذربایجان‌شرقی در تعطیلات نوروزی

یکشنبه 28 اسفند 1390   12:16 ق.ظ

از سوی معاون اجتماعی پلیس آذربایجان‌شرقی صورت گرفت
اعلام تدابیر ترافیکی پلیس راه آذربایجان‌شرقی در تعطیلات نوروزی

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی پلیس آذربایجان‌شرقی اهم اقدامات و تدابیر ترافیکی پیش‌بینی شده در ایام تعطیلات نوروزی سال 1391 را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: اعلام تدابیر ترافیکی پلیس راه آذربایجان‌شرقی در تعطیلات نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان‌شرقی، صمد فرامرزی در تشریح اهم این اقدامات گفت: تعامل لازم در زمینه هماهنگی و همکاری همچنین حسن اجرای ماموریت‌ها در برقراری نظم، عبور و مرور و تامین امنیت ترافیکی در تعطیلات نوروزی با تشکیل جلسات با دستگاه‌های مسئول و دست‌اندرکاران حمل و نقل جاده‌ای صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در این زمینه کنترل ناوگان مسافربری و مراقبت و نظارت بر عملکرد رانندگان، تست سلامتی رانندگان در پاسگاه‌های پلیس راه و توسط ماموران نامحسوس پلیس راه در داخل اتوبوس به طور شبانه‌روزی صورت خواهد گرفت.

فرامرزی گفت: با هدف روانسازی ترافیک و تامین امنیت ترافیکی، تردد کلیه وسایط نقلیه سنگین اعم از تریلی‌ها و کامیون‌های خارجی و داخلی در جاده قدیم محور بستان‌آباد ـ قره چمن-میانه و بالعکس در طول تعطیلات نوروزی ممنوع بوده و تردد این دسته از وسائط نقلیه از طریق محور آزاد راه تبریز-زنجان و بالعکس صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در زمینه پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار، تعداد 110 نفر عوامل کمکی پلیس راه در نقاط پرحادثه در 50 نقطه حادثه‌خیز در طول محورهای مواصلاتی استان مستقر خواهند شد و در این نقاط از طریق نصب تابلو آشکارساز و چراغ چشمک‌زن آبی به رانندگان هشدار داده خواهد شد.

فرامرزی افزود: 115 تیم پلیس راهی متشکل از 220 نفر به صورت محسوس و غیرمحسوس کلیه تخلفات رانندگان را کنترل کرده و برخورد لازم صورت گرفته و خودرو و خودروهای رانندگان مرتکب تخلفات مخاطره‌آمیز مانند سرعت، سبقت غیرمجاز و حرکات مارپیچ خطرناک توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی تصریح کرد: از تردد وسایط نقلیه باری حامل سرنشین در قسمت بار به شدت جلوگیری شده و برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

معاون اجتماعی پلیس استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در این ایام از طریق صدا و سیما وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی همچنین توصیه‌های رانندگی به طور مرتب از طریق صدا و سیما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/ح30


نوشته شده توسط : ramin h