تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - کمک 150 میلیون ریالی مردم دامغان به جشن نیکوکاری

جستجو

 

کمک 150 میلیون ریالی مردم دامغان به جشن نیکوکاری

یکشنبه 21 اسفند 1390   11:04 ب.ظ

مدیر کمیته امداد دامغان خبر داد
کمک 150 میلیون ریالی مردم دامغان به جشن نیکوکاری

خبرگزاری فارس: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دامغان گفت: مردم شهرستان دامغان در روز جشن نیکوکاری 150 میلیون و 350 هزار ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کردند.

خبرگزاری فارس: کمک 150 میلیون ریالی مردم دامغان به جشن نیکوکاری

ذوالفقار شهمیرزادی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در دامغان اظهار کرد: این میزان کمک نقدی و غیرنقدی مردم دامغان و شهرهای دیباج و امیریه در 28 پایگاه ثابت شهری و روستایی جمع‏آوری شده است.

وی یادآور شد: همچنین در روز جشن احسان و نیکوکاری فرماندار دامغان، امامان جمعه شهرهای دامغان، دیباج، کلاته‏رودبار و شورای اسلامی شهر کلاته‏رودبار در مجموع 20 میلیون و 350 هزار ریال کمک مالی کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دامغان اضافه کرد: در جمع‏آوری کمک‏های مردمی در روز جشن نیکوکاری در این شهرستان 40 نفر رابط افتخاری همکاری داشتند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم جمع‏آوری کمک‏های مردمی در جشن نیکوکاری و در آستانه سال نو کمک به نیازمندان است.

شهمیرزادی افزود: برای جمع‏آوری کمک‏های مردمی به نیازمندان صندوق‏های جمع‏آوری کمک نیز در میعادگاه‏های نماز جمعه در شهرهای دامغان، دیباج و کلاته‏رودبار در روز جمعه مستقر شده بود.

وی یادآور شد: همچنین در 110 آموزشگاه تحصیلی شهرستان دامغان کمک‏های دانش‏آموزان به نیازمندان جمع‏آوری شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دامغان گفت: سال گذشته مردم این شهرستان به نیازمندان 350 میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند.

هر ساله در آستانه سال نو جشن نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و با همکاری نیروی مقاومت بسیج و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‏شود.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : ramin h