تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - ارتقای بخش اشتهارد به شهرستان در آینده‌ای نزدیک

جستجو

 

ارتقای بخش اشتهارد به شهرستان در آینده‌ای نزدیک

یکشنبه 21 اسفند 1390   11:04 ب.ظ

معاون اول رئیس جمهور خبر داد
ارتقای بخش اشتهارد به شهرستان در آینده‌ای نزدیک

خبرگزاری فارس: معاون اول رئیس جمهور از ارتقای بخش اشتهارد کرج که از توابع استان البرز است به شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ارتقای بخش اشتهارد به شهرستان در آینده‌ای نزدیک

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج،‌ محمدرضا رحیمی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از یک مجتمع بزرگ تولیدی صنعتی در اشتهارد کرج افزود: بخش اشتهارد به دلیل داشتن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجه می‌تواند به شهرستان تبدیل شود.

وی ادامه داد: بسترهای لازم به منظور ارتقای این بخش به شهرستان موجود است و اشتهارد از ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به شهرستان برخوردار است.

این مسئول تأکید کرد: البته باید برخی از بسترهای ایجاد شهرستان در این بخش انجام شود که لازم است تیم کارشناسی با شناسایی این بسترها زمینه شهرستان شدن بخش اشتهارد را هر چه سریع‌تر فراهم کنند.

رحیمی از مهمترین مشکلات بخش اشتهارد را پایین بودن کیفیت آب شرب این منطقه عنوان کرد و افزود: باید اقدامات اساسی به منظور سالم سازی بیشتر آب شرب این بخش از سوی مسئولان ذیربط انجام شود.

وی در ادامه سخنان خود به راه‌اندازی خط تولید میل گرد مجتمع فولاد آریا ذوب در بخش اشتهارد اشاره و خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این بخش 400 فرصت شغلی جدید در اشتهارد ایجاد می‌شود.

رحیمی با اشاره به این که دولت به منظور ایجاد اشتغال سرمایه گذاری‌هایی را کرده است افزود: دولت سه برابر بودجه عمرانی یکسال را در سال آینده صرف پروژه‌های مهم در سراسر کشور خواهد کرد.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: یکی از اقدامات دولت گسترش نیروگاه‌های برق به منظور صادرات برق انجام شده است لذا در حال حاضر ایران به لحاظ ظرفیت‌های برق در ردیف 15 جهان قرار دارد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی هیئت دولت به استان البرز امروز  مهمان مردم در بخش اشتهارد بود که ساعاتی دیگر در شورای اداری کرج حضور به هم خواهد رساند.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : ramin h