تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اعتبارات شهرداری‌ها در گرو کمک به هیئت‌های ورزشی است

جستجو

 

اعتبارات شهرداری‌ها در گرو کمک به هیئت‌های ورزشی است

شنبه 29 بهمن 1390   03:16 ق.ظ

استاندار کردستان:
اعتبارات شهرداری‌ها در گرو کمک به هیئت‌های ورزشی است

خبرگزاری فارس: استاندار کردستان با تأکید بر حمایت همه دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌های استان از فعالیت‌های ورزشی، گفت: اختصاص اعتبارات شهرداری‌ها منوط به کمک آن‌ها به دو یا سه هیئت ورزشی خواهد بود.

خبرگزاری فارس: اعتبارات شهرداری‌ها در گرو کمک به هیئت‌های ورزشی است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج علیرضا شهبازی عصر امروز در جمع رؤسا و دبیران هیئت‌های ورزشی و مدال‌آوران جهانی کردستان در سنندج اظهار داشت: گسترش و توسعه فعالیت‌های حوزه ورزش به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه در هر جامعه‌ای به حساب می‌آید.

وی افزود: در همین راستا مدیران دستگاه‌های متولی امر ورزش و جوانان باید با برنامه‌ریزی منسجم زمینه‌های تعالی خدمات ارائه شده در این حوزه را فراهم نمایند.

استاندار کردستان با ابراز ناخرسندی از فعالیت‌های حوزه ورزش استان اظهار داشت: جوانان کردستانی از توانمندترین جوانان ایرانی به شمار می‌آیند و این مهم وظیفه مدیران و مسئولان استان را بسیار سنگین‌تر می‌کند.

شهبازی خواستار برنامه‌ریزی و مدیریتی پویا و انتقادپذیر در سطح استان شد و افزود: بهره‌مندی از حداکثر توان فعالیت‌های مردمی و تشکل‌های غیردولتی و جذب حداکثری سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید در سرلوحه مدیران حوزه ورزش استان قرار گیرد.

استاندار کردستان با انتقاد از عدم حمایت و یا حمایت‌های کمرنگ شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرهای استان تصریح کرد: از این به بعد اختصاص اعتبارات شهرداری‌ها از سوی استانداری منوط به حمایت آنان از دو یا سه هیئت ورزشی خواهد بود و این مهم ظرف یک هفته آینده به همه شهرداری‌های استان ابلاغ می‌شود.

وی خواستار نهادینه‌کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم در دستگاه‌های دولتی شد و افزود: این مهم باید در حوزه ورزش و جوانان بسیار پررنگ‌تر باشد و مدیران این حوزه باید همواره آن را در نظر گیرند.

استاندار کردستان با تقدیر از مدال‌آوران کردستانی و جوانان برومند این خطه از میهن اسلامی اظهار داشت: کردستان سرشار از استعدادهای ناب علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی است و جوانان این خطه در چند سال اخیر این مهم را به اثبات رسانده‌اند.

انتهای پیام/ح20/د1000


نوشته شده توسط : ramin h