تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - قاضی‌زاده: حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن مشتی بر دهان مستکبران خارجی است

جستجو

 

قاضی‌زاده: حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن مشتی بر دهان مستکبران خارجی است

جمعه 21 بهمن 1390   06:02 ب.ظ

پیشرفت‌های علمی و صنعتی با وجود تحریم‌ها از دستاوردهای انقلاب است
قاضی‌زاده: حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن مشتی بر دهان مستکبران خارجی است

خبرگزاری فارس: قاضی‌زاده با بیان اینکه ‌پیشرفت‌های علمی و صنعتی با وجود تحریم‌ها از دستاوردهای انقلاب است، گفت: حضور آگاهانه و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی بر دهان مستکبران خارجی و عوامل داخلی آنهاست.

خبرگزاری فارس: قاضی‌زاده: حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن مشتی بر دهان مستکبران خارجی است

سیداحسان قاضی‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران که درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفت‌وگو می‌کرد، با بیان اینکه در ۳۳ سال پس از انقلاب مهم‌ترین دستاوردی که داشتیم، همان استقلال و اتکای به رأی مردم است، گفت:‌ انقلاب هیچ‌وقت در طول عمرش از مسیر اصلی خود منحرف نشده و بر مدار ارزش‌ها و آرمان‌هایی که امام بنا نهاده ایستادگی کرده که دستاوردهای زیادی به دنبال داشته است.

 وی ادامه داد: الان با وجود همه تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی ‌در عرصه علوم تکنولوژی، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و نظامی استقلال و خوداتکایی پیدا کرده‌ایم.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگی خاطرنشان کرد:‌ در حوزه فرهنگی هم توانسته‌ایم نسل سومی از جوانان و چهره‌‌های فرهنگی در حوزه‌های ادبیات، هنرهای تجسمی، سینما، تئاتر و سایر حوزه‌های فرهنگی تربیت کنیم.

 قاضی‌زاده افزود: بعد از انقلاب، کشور به صورت متوازن توسعه پیدا کرد و مناطق محروم کشور نیز آباد شد.

 وی با بیان اینکه "‌توانسته‌ایم خودمان را به عنوان یک کشور برجسته در سطح خاورمیانه و دنیا معرفی کنیم که به خاطر خوداتکایی و ایستادگی بر آرمان‌ها است"، درباره اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش‌رو گفت: انتخاباتی که پیش‌رو داریم، به خاطر اینکه اولین انتخابات پس از فتنه سال ۸۸ است، از اهمیت بالایی برخوردار است و مردم باید با حضور پررنگ و متحد در سراسر کشور مشارکت کنند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به تلاش دشمنان و ایادی داخلی آنها برای پایین آوردن مشارکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و به خصوص انتخابات ۱۲ اسفند تأکید کرد: دشمن به دنبال پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات و ایجاد یک فضای بدون رقابت است که مردم باید با هوشیاری توطئه دشمنان را نقش برآب کنند.

 قاضی‌زاده یادآور شد: با توجه به تحریم‌هایی که اخیراً آمریکا و هم‌پیمانانش علیه جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌کنند، درصددند ‌با ایجاد التهاب اقتصادی انتخابات را تحت شعاع قرار داده و از مشارکت مردم بکاهند.

 وی با بیان اینکه لازم است با توجه به برنامه‌ریزی دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان مردم و جریانات سیاسی با اتحاد و انسجام حضور گسترده و مشارکت سازنده را در انتخابات داشته باشند، گفت: حضور آگاهانه و پرشور مردم در عرصه‌های مختلف همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مشتی بر دهان مستکبران خارجی و عوامل داخلی آنهاست تا بدانند ملت پشت نظام و پای آرمان‌های امام و انقلاب ایستاده‌ است.


نوشته شده توسط : ramin h