تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - نخستین سینمای 4 بعدی تنکابن افتتاح شد

جستجو

 

نخستین سینمای 4 بعدی تنکابن افتتاح شد

جمعه 21 بهمن 1390   06:00 ب.ظ

همزمان با دهه فجر
نخستین سینمای 4 بعدی تنکابن افتتاح شد

خبرگزاری فارس: نخستین سینمای 4 بعدی و کتابخانه جامع تنکابن افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

خبرگزاری فارس: نخستین سینمای 4 بعدی تنکابن افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، شهردار تنکابن شب گذشته در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های فرهنگی دهه فجر در این شهرستان با بیان اینکه تعامل خوبی بین شهرداری و شورای شهر تنکابن در اجرای برنامه‌های مختلف وجود دارد، گفت: با توجه به اختصاص 1.5 درصد بودجه سالانه به امور فرهنگی و جدید، شورا و شهرداری در کمک به امور فرهنگی اقدامات خوبی از جمله واگذاری زمین برای ساخت پارک ترافیکی، کتابخانه عمومی، ساخت سینمای چهار بعدی و بسیاری حمایت‌های دیگر انجام داده است.

احمد خوش‌قلب اظهار داشت: مشارکت در اجرای برنامه‌ها و جشن‌های ملی و مذهبی و همچنین معرفی شهرداری تنکابن به عنوان نهاد برتر استانی در امور فرهنگی پاره‌ای از این اقدامات است.

در ادامه رئیس شورای شهر تنکابن نیز بیان داشت: کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تنکابن هر دو ماه به طور مرتب با برگزاری جلسات کارشناسی نیازهای اساسی شهر را بررسی و طرح‌های مورد نیاز را ارائه می‌دهد.

عبدالعلی نیک‌فرجام خاطرنشان کرد: علاوه بر طرح سینمای چهار بعدی که به اجرا درآمد یکی از نیازهای اساسی شهر به دلیل اهمیت نسل آینده و توجه به نیازهای سنین پایین کودکان، شهرستان تنکابن نیازمند یک شهربازی بزرگ است.

وی افزود: در این ارتباط از سرمایه‌گذارانی که تمایل به حضور در این بخش را دارند بر اساس ضوابط حمایت می‌کنیم.

نیکفرجام ادامه داد: علاوه بر افتتاح پروژه سینما چهار بعدی، با اعتباری که از سوی این نهاد اختصاص یافته کلنگ احداث کتابخانه جامع عمومی تنکابن را به زمین می‌زنیم که این پروژه در چهار طبقه با 500 متر فضا بزرگ‌ترین کتابخانه منطقه می‌شود.

وی اذعان کرد: از جمع اعتبار 300 میلیون تومانی آن برای امسال 120 میلیون تومان اختصاص یافته است که با بهره‌برداری از آن تمام نیازهای جامعه کتابخوانی منطقه برطرف می‌شود.


نوشته شده توسط : ramin h