تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - والیبال کاله جوان با صدرنشینی راهی مرحله پلی‌آف شد

جستجو

 

والیبال کاله جوان با صدرنشینی راهی مرحله پلی‌آف شد

جمعه 21 بهمن 1390   06:00 ب.ظ

در آخرین هفته مرحله گروهی لیگ دسته یک والیبال
والیبال کاله جوان با صدرنشینی راهی مرحله پلی‌آف شد

خبرگزاری فارس: در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور کاله جوان مازندران با پیروزی مقابل بازرگانی جواهری گنبد به عنوان قهرمان گروه نخست راهی مرحله پلی‌آف شد.

خبرگزاری فارس: والیبال کاله جوان با صدرنشینی راهی مرحله پلی‌آف شد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، در هفتمین دیدار دور برگشت و هفته دوازدهم لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشورمان که آخرین ایستگاه این دوره از رقابت‌ها در مرحله گروهی بود شب گذشته دو تیم مدعی شمال کشور با هم روبه‌رو شدند.

در پایان این دیدار نماینده استان مازندران توانست در دیداری سخت و حساس مقابل بازرگانی جواهری تیمی که سال گذشته در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشورمان به سر می‌برد با نتیجه 3 بر 2 پیروز میدان باشد.

در گیم‌های ابتدایی دیدار نماینده گلستان توانست با پوئن‌های (25 بر 17) و (25 بر 22) نتیجه را از آن خود کند ولی در ادامه کاله جوان با درخشش بازیکنان جوان و جویای نام خود با پوئن‌های (25 بر 20) ، (25 بر 17) و (15 بر 13) بر حریف خود غلبه کرد.

از هفته‌های گذشته کاله جوان که چهار امتیاز اختلاف با تیم دوم این گروه یعنی بازرگانی جواهری گنبد داشت دستیابی به صدر جدول گروه نخست را برای هر تیم دیگری غیرممکن کرده بود با قهرمانی خود در گروه نخست این دوره از رقابت‌ها با خیالی راحت‌تر از بقیه تیم‌ها وارد مرحله پلی‌آف و حذفی می‌شود.

به احتمال فراوان کاله مازندران به عنوان صدرنشین گروه نخست به دیدار شفق اردکان تیم چهارم گروه دوم می‌رود تا با پیروزی مقابل این تیم در مرحله حذفی به مراحل بالاتر راه یابد.

تیم‌های راه یافته به مرحله پلی‌آف سه دیدار مقابل یکدیگر انجام می‌دهند که در نتیجه تیمی که دو دیدار را به سود خود به پایان رساند وارد مرحله بعدی می‌شود.

کاله جوان تنها تیم لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور است که از 12 هفته مرحله گروهی فقط یک شکست را مقابل شرکت گاز سرخس تجربه کرده است.

حسین کاظمی سرمربی جوان کاله جوان به همراه بازیکنان جوان و با انگیزه‌ خود و استفاده از راهنمایی‌های ابوالقاسم نائیجی سرپرست نام‌آشنای این تیم جایگاه نخست خود در مرحله گروهی این دوره از رقابت‌ها را تثبیت کرده و امید زیادی به صعود لیگ برتر والیبال کشورمان دارد تا در اقدامی نادر شهرستان آمل بعد از تیم‌های پایتخت‌نشین کشور شاهد حضور دو نماینده از یک شهرستان در سطح حرفه ای رقابت‌های والیبال کشورمان باشد.

26 بهمن ماه با آغاز مرحله پلی‌آف کاله جوان به عنوان صدرنشین گروه اول با تیم چهارم گروه دوم روبه‌رو می‌شود.

رقابت‌های دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور امسال در دو گروه هفت تیمی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که تیم‌های بالای جدول به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد.


نوشته شده توسط : ramin h