تبلیغات
پایگاه خبری مرصاد - اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان

جستجو

 

اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان

جمعه 21 بهمن 1390   05:59 ب.ظ

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کنگان خبر داد
اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کنگان از اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر کنگان، علی مهرورز پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح شبکه توزیع آب روستای چاه مبارک بخش عسلویه کنگان اظهار داشت: دهه فجر مقطع مهمی از تاریخ انقلاب است و تکریم و بزرگداشت این ایام امری لازم است و بویژه باید نسل جوان را با دستاوردهای انقلاب آشنا کنیم.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان کنگان با اشاره به اهمیت شبکه آب روستای چاه‌مبارک افزود: این پروژه در نیمه دوم سال 89 آغاز و امروز در دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری رسید.

مهرورز تصریح کرد: برای اجرای این پروژه 30 کیلومتر شبکه توزیع انجام گرفته و امیدوار هستیم شاهد رضایت خاطر مردم از این خدمات باشیم.

وی اعتبار پروژه مذکور را 16600 میلیون ریال از محل اعتبارات نفت و کمک‌های سازمان منطقه ویژه عنوان کرد و افزود: با افتتاح این پروژه 1300 مشترک یعنی 6500 نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و لوله‌کشی بهره‌مند شدند.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کنگان از اجرای 75 میلیارد ریال پروژه آبرسانی در روستاهای کنگان خبر داد و اذعان داشت: در دهه فجر سال جاری و از سری پروژه‌های دور دوم سفر ریاست جمهوری 3 پروژه مهم شبکه توزیع آب با اعتبار 7 میلیارد و 560 میلیون تومان در شهرستان کنگان اجرا و به بهره‌برداری رسید.

مهرورز یادآور شد: باید برای رشد و توسعه شهرستان و بویژه توسعه روستاهای این شهرستان اهتمام ورزیم و نباید هیچ فرصتی را هدر دهیم.


نوشته شده توسط : ramin h